Jiří Čermák

Cermak.photo | ImageCompany.cz

Reference a hodnocení

Hodnocení mých klientů a zákazníků.

Poctivost, pečlivost, spolehlivost

10.2.2020

Spolupracuji s Jirkou průběžně od roku 2009 a musím říci, že za těch 10 let mohu jen doporučit. Jirka je člověk, který se nad prací nejdříve skutečně zamyslí, načte potřebné informace a přijde vždy se zajímavým - profesionálním řešením. Prostě nemá na prvním místě jen zakázku a finance, ale především dobře odvedenou práci. 

Michael Duben, April Hotel Panorama, Michael caffè

práce pro Město Rychnov nad Kněžnou

3.2.2020

Ochota, vstřícnost , rychlé jednání a hlavně profesionální práce. Pěkné fotografie nám zdobí městské zpravodaje , novoročenky a roll-up.

Jan Skořepa, starosta Města Rychnov nad Kněžnou

Profesionální práce

5.8.2019

Velice profesionální kvalitní fotografie a následné produkty z nich.

Mgr. Jana Drejslová, místostarostka města Rychnov nad Kněžnou

Off-road produktové focení

2.2.2018

Rychlá domluva, flexibilní a profesionální přístup, rychlé a kvalitní zpracování fotek. Doporučujeme!

ARB europe s.r.o.

Minutový Networking

31.1.2018

S Jirkou vždy vše na jedničku! :)

Petr Krejčí (Minutový Networking)

Svatba - Něco navíc

16.7.2017

Děkujeme Jirkovi za jedinečné zachycení našeho svatebního dne. Výsledné fotografie nezklamaly a několikanásobně předčily našeho očekávání. Jirkova tvorba je čistá, zachycující a přenášející kouzlo daných okamžiků, není strojena - vše je přirozené a nenucené. Jirka je velmi flexibilní, kreativní a nápadům otevřeným člověk, který do fotografování přináší vždy pozitivní náladu a to "něco" navíc.

Peškovi

fotografie na CV - veletrh iKariéra ČVUT 2017

18.4.2017

Jirku jsme si pozvali již podruhé na veletrh pracovních příležitostí iKariéra, který se koná pravidelně jednou za rok. Měli jsme zde koutek, kde se studenti mohli nechat vyfotit a získat tak profi fotografii na svůj životopis. Máme zkušenosti, že není vždy jednoduché tvářit se uvolněně, když víte, že vás někdo fotí, a právě proto jsem moc ráda, že Jirka pozvání přijal. Nejen že umí totiž dělat krásné fotografie po technické stránce, ale zároveň umí navodit přátelskou atmosféru, aby se fotografovaný cítil uvolněně a sám sebou. Díky tomu jsou fotografie opravdu skvělé. Děkujeme!

Petra Sloupová, Kariérní centrum ČVUT, 2017

Svatba - Maximální spokojenost

4.3.2017

Jirku jsem znala již z dřívějšího období přes kamarádku a jelikož se mi líbily jeho fotografie i přístup, oslovit ho na naše svatební focení byla jasná volba. Za nás mohu jedině doporučit - Jirkovy fotografie byly svěží, nápadité a při focení nikdy nepůsobilo nic škrobeně, naopak nás dokázal pozitivně naladit a atmosféru ještě více uvolnit. Ocenit musím především jeho netradiční nápady během focení a ochotu vyjít vstříc všem našim požadavkům. Takže jak hlásá titulek - maximální spokojenost, děkujeme!

Maruška + Honza Slámovi

Videa Bauer Media - Skvela spoluprace

27.2.2017

Dekuji timto za spolehlivou spolupraci, rychlost a kvalitu videii. To vse i ve ztizenych podminkach, se schopnosti prizpusobit se a operativne reagovat na necekane situace.

Lucie Hiencová (Bauer Media)

Kvalita, rychlost, slušná cena

8.2.2017

Když jsme na poslední chvíli hledali fotografa pro akci, která se konala druhý den ráno, Jiří byl jasná volba. Vyšel nám vstříc jak cenou, tak i rychlostí dodání fotek (sada reportážních fotek i s úpravou ještě týž večer). Maximální spokojenost jak se samostatným přístupem k focení, tak i s přístupem k nám, jakožto klientovi. Mohu tedy jedině doporučit. 

Tomáš Sazima

Svatba Součkovi

27.7.2016

Nejlepší,  nejúžasnější fotograf :) Nikdy jiného už :)

Luboš a Jana Součkovi

Svatba Jelínci

19.7.2016

Jirka, fotograf který nám ukázal, že focení může být i zábava. Díky Jirkovi máme nádherné předsvatební i svatební fotky, které jsou plné citu a lásky. Je neuvěřitelné jak nádherně lze zachytit každý moment. Přístup jedinečný, výsledek dech beroucí.
Věříme, že to není naše poslední focení s Jirkou. 
Manželé Jelínkovi

Svatební den Jiruškových

22.6.2016

Jsme nesmírně rádi, že jsme si vybrali právě Jirku. Děkujeme, že se stal nedílnou součástí našeho "dne D", a to ne jen jako výborný fotograf, ale i jako rádce, fotbalista, tanečník a přítel. Dokonale splynul s celou rodinou i všemi svatebčany, kteří si ho nesmírně oblíbili. 
Děkujeme za jeho profesionální přístup a cenné rady, a především také za přirozenost fotografií, na kterých je opravdu vidět to, co byste chtěli aby obsahoval Váš svatební den a na co byste si rádi pamatovali až do smrti. Jste na nich Vy, Vaše štěstí, Vaše láska a spoustu radosti, tak jak to má být. Děkujeme.

Šárka a Lukin

Produktové focení vozů spojené se školením personálu Effective

9.2.2016

Velice profesionální a vstřícný přístup při focení produktových fotografií vozů v našem autosalonu včetně školení zaměstnanců. Vše bylo velmi inspirující a srozumitelné. Kvalita spolupráce včetně rychlosti zpracování výsledných fotografií předčila má očekávání. S Jirkou budeme rádi spolupracovat i v budoucnu. Mohu jen doporučit.

Ondřej Petrželka (Effective Cars)

Hodnocení konference Umění práce: Kariérní laboratoř

14.12.2015

Jirka nám fotil na konferenci Umění práce: Kariérní laboratoř na ČVUT účastníky na CV, a pak také naši panelovou diskuzi. Opět se potvrdila jeho profesionalita. Všechno měl skvěle připravené a všechny potřebné detaily jsme spolu probrali ještě před konferencí, což vidím jako velké plus. Účastníci byli s fotografiemi na CV velice spokojeni a během panelové diskuze se Jirka pohyboval po sále tak nenápadně, že jsem ani nepostřehl, že vše nafotil, jak bylo potřeba. :-) Můžu ho tedy jen a jen doporučit. Pozvěte ho fotit i na svoje akce.

Za KC tým Ondřej Suchánek

Produkty Prodes

21.10.2015

Velice profesionální přístup při focení. 

Lucie

Prodejna Řeznictví MÚÚÚ Praha

1.10.2015

Pana Čermáka jsme oslovili za základě doporučení. Byli jsme velmi mile překvapeni rychlou reakcí a skvěle odvedenou práci. Fotky jsou opravdu krásné. Celé focení včetně objednávky a postprodukce trvalo 3 dny. Opravdu dobrá práce. Děkujeme

MARANKO design s.r.o.

Svatba Monča a Jiří

15.9.2015

Tímto bych chtěla poděkovat za super focení. Jirka má profesionální přístup a díky oboustranné souhře a jeho přístupu k focení, můžem tohoto fotografa vřele doporučit. Děkujem Jirko za úžasné fotky a přejem hodně spokojených klientů. Svatební fotky jsou jediná vzpomínka na den D, až Vám bude 50 tak znovu neochutnáte dort, který jste v ten den jedli, ale podíváte se na fotky a na tváři se Vám objeví úsměv. Fotky od Jirky nám ho na tváři vykouzlí vždy a proto mu děkujeme, že mohl být s námi a jeho fotky nám tu úžasnou atmosféru připomenou! :-) 

Monča & Jiří

Fotky do katalogu RWT

1.9.2015

Pan Čermák nám byl doporučen na focení strojů, jejich detailů a v neposlední řadě focení detailů námi připravených vzorků do nového katalogu. S výsledkem práce jsme nadmíru spokojeni a v budoucnu se na něj znovu obrátíme. Fotky jsou opravdu profesionální, tímto ještě jednou děkujeme za výbornou spolupráci. 

RWT, s.r.o.

Svatba jak z katalogu

31.8.2015

Naše svatební fotky jsou úžasné. Od všech příbuzných a známých sklízíme samou chválu. S Jirkou jsme se předem domluvili, jak bude celý den probíhat a co by se nám líbilo. Celý den probíhal bez problémů - výhodou bylo, že se s Jirkou už chvíli známe, takže focení bylo  přirozené a příjemné. Zvládli jsme i neposedné počasí. První výběr fotek jsme dostali hned, abychom se mohli chlubit. Zbytek fotek následovalo o něco později, ale mnohem rychleji, než je zvykem u svatebních fotografů. Fotky jsou boží. Už se těšíme až budou vnoučata říkat, jak byla babička s dědou za mlada krásní. Udělali jsme si s fotek fotoknihu - pro nás i pro rodiče - bylo to jednoduché, už jsme s tvorbou fotoknih měli zkušenosti. Moc Jirkovi děkujeme a vřele ho všem doporučujeme.

Sychrovi

« Previous 1 2 Next »

Významní klienti

 

 

Kde se objevily moje fotografie

 • Časopis Speed
 • Časopis TopGear
 • Časopis Dáma
 • Časopis Hodinky Šperky
 • Magazín Watchmagazine
 • iLuxus.cz
 • NikonBlog.cz - Fotka týdne
 • CeskaMedia.cz a RTA.cz
 • Schediwy.cz, Armin-strom.cz, Vulcain.cz
 • Casopis-hodinky.cz
 • iDnes.cz (xMan.cz)
 • Driversweb.cz
 • Orlicky.net

Ocenění

 • Winston Econ Art 2011 - třetí místo v kategorii produktová fotografie
 • NikonBlog - Fotka týdne

 

Miss Deaf World & Europe, s.r.o. a Miss Deaf, s.r.o. - Focení soutěže a soutěžících Miss & Mister Deaf World & Europe 2014. Účast v mezinárodní porotě.

 

Mé fotografie v časopisech